O ZNAČCE ANTHYLLIS

Logo pre eshop code 93485f transp 95 (2)

Italská přírodní bio kosmetika a drogerie ANTHYLLIS a BABY ANTHYLLIS nabízí výhradně přírodní a čisté produkty pro děti a dospělé. Zahrnuje kompletní péči o pleť a osobní hygienu doplněnou o prací a mycí prostředky. Kompletní produktová řada je certifikována agenturou ICEA, podle "Eco Bio Cosmetics Standard" a je v souladu s mezinárodními normami "Stop testování na zvířatech". Opalovací krémy nezatěžují mořský ekosystém a získali nejvyšší rating A +++ TOP ECO FRIENDLY podle protokolu EcolCare.

Produktová řada přírodní kosmetiky ANTHYLLIS nabízí 15 výrobků- péči o vlasy, obličej a tělo dospělé. Dva druhy krému na obličej, hydratační pleťový krém a antiage pleťový krém, čistící pleťové mléko, tělové mléko, šampon na denní použití, šampon na mastné vlasy, šampon proti lupům, šampon a sprchový gel 2v1, sprchové gely více druhů, gel na intimní hygienu , čistící gel na obličej, opalovací krémy s UV filtrem více druhů.

Produktová řada přírodní bio kosmetiky BABY ANTHYLLIS nabízí 8 výrobků pro děti, kojence a miminka. Tělový olejíček, hydratační krém, pěnu do koupele, gel na mytí, ochranný krém proti hmyzu, zubní pastu, čisticí ubrousky a zinkový krém.

Produktová řada ekologických pracích a mycích prostředků BABY ANTHYLLIS zahrnuje 4 produkty. Přírodní prášek na dezinfekci prádla je diamant mezi produkty. Po jeho použití při praní netřeba následně prádlo žehlit kvůli dezinfekci. Gel na praní na čistě přírodní bázi, mycí prostředek na dětské nádobí a potřeby, univerzální čistič do domácnosti.